طراحی سایت ستاد عتبات عالیات استان کرمان توسط شرکت طراحی سایت سورنا در کرمان

نام پروژه: وبسایت ستاد اعتبات عالیات استان کرمان

کارفرما: ستاد اعتبات عالیات استان کرمان

تکنولوژی: JavaScript, JQuery, Php, HTML5, CSS3

موضوع: طراحی سایت دولتی، طراحی سایت سازمانی

مدت پیاده سازی: یک ماه

درباره پروژه

با سقوط رژیم بعثی و امکان حضور عاشقان و مشتاقان زیارت اهل بیت علیهم السلام ، به همت جمعی از دوستداران اهل بیت علیهم السلام و متخصصین و معتمدین و خیرین، با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری ، ستاد بازسازی عتبات عالیات و پشتیبانی عراق در سال ۱۳۸۲ تشکیل گردید و به تبع آن ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان نیز با مسئولیت مهندس حاج علی مهاجری در سال ۱۳۹۰ راه اندازی گردید.

مردم نجیب و ولایتمدار استان کرمان در طول این سال ها سعی نمودند در امر خداپسندانه بازسازی اعتاب مقدسه مشارکت نمایند و در همین راستا ستاد بازسازی عتبات کرمان از زمان تشکیل نسبت به جمع آوری و ارسال نذورات و هدایای ارادتمندان اهل بیت (ع) در دیار کریمان اقدام و قدمهای بسیار بزرگی در این زمینه برداشت.

توضیحات فنی پروژه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید