طراحی سایت مرکز خدمات فناوری و کسب کار استان کرمان توسط شرکت طراحی سایت سورنا در کرمان

نام پروژه: وبسایت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان کرمان

کارفرما: مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان کرمان

تکنولوژی: JavaScript, JQuery, Php, HTML5, CSS3

موضوع: طراحی سایت سازمان ها و ادارات دولتی

مدت پیاده سازی: یک ماه

درباره پروژه

خدمات فناوري و توسعه كسب و كار ( Business Development Services- BDS ) شامل طيف وسيع و متنوعي از خدمات غير مالي است كه بمنظور بهبود عملكرد صنايع كوچك و متوسط ، دستيابي به بازار و ارتقاء توان رقابتي اين واحدهاي صنعتي ارائه مي گردد و اين خدمات بر روي ويژگي هاي ساختاري SMEs تاثير گذارده و آنها را رقابت پذيرتر مي سازد و امروزه نقش و اهميت خدمات كسب و كار (BDS ) در توسعه كمي و كيفي صنايع كوچك و متوسط در سطح جهان بخوبي شناخته شده و بعنوان ابزاري براي توسعه صنايع كوچك مورد توجه سياستگزاران قرار گرفته است.

معرفي مركز خدمات فناوري وتوسعه كسب كار
شركت شهركهاي صنعتي تهران در راستاي اهداف حمايتي خود و به منظور تسهيل در برخورداري واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي از مجموعه متنوع خدمات تخصصي و فناوري ،اقدام به ايجاد مراكز خدمات فناوري و توسعه كسب و كار نموده ‌است. اين مركز در دو سطح با شبكه‌اي از موسسات دولتي و خصوصي، مجموعه كاملي از خدمات مورد نياز شركتها را ارائه مي‌دهد.

توضیحات فنی پروژه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید